ПрАТ Фундамент, Управління компанією за допомогою "1С:Підприємство 8"

ПрАТ Фундамент, Управління компанією за допомогою "1С:Підприємство 8" Шпігель Генріх Давидович, генеральний директор ПрАТ Фундамент

«Завдяки проекту в 2 разa знижені трудовитрати працівників на ведення обліку. Бухгалтерії більше не доводиться вручну вносити інформацію про відпрацьований час, і не потрібно вводити інформацію про рух ТМЦ, вводити нові позиції. Автоматизація роботи виробництва,логістики і кадрів дозволила уникнути  потенційних помилок персоналу в обліку, некоректного заповнення документів, які могли виникати зважаючи людського фактора. У майбутньому ми плануємо розширювати сфери діяльності, тому програма 1С:Підприємство буде дуже доречна!
Завдяки високій організації виробництва, впровадженню нової техніки і нових технологій спорудження пальових фундаментів обсяги робіт виросли з декількох сотень укладеного в палі бетону в 1970 році до 130 000 куб.м у 2011 році. Діяльність дирекції та основних підрозділів ПрАТ «Фундамент» забезпечує відповідність якості виконаних робіт нормативним вимогам, вимогам проектно-кошторисної документації та умовам контрактів, відповідність чинним нормативно-правовим документам щодо забезпечення умов техніки безпеки і охорони навколишнього середовища. А комплексна взаємодія всіх підрозділів підприємства також забезпечує отримання прибутку та формування конкурентоспроможної вартості робіт за рахунок підвищення якості при оптимальних витратах ресурсів.

FOUNDAMENT.COM.UA

Все истории успеха