Корисні сайти автоматизації бізнесу

Ви можете перевірити актуальність релізів Ваших конфігурацій порівнявши їх з Поточними релізами конфігурацій програм «1С:Підприємство», що опубліковані на сайті http://1c.ua/ua/support/release.php

Отримати оновленнями прикладних рішень (конфігурацій) і технологічної платформи можливо після реєстрації на Сайті підтримки користувачів програмних продуктів «1С:Підприємство» https://portal.1c.eu/ . Порядок отримання оновлень програм описаний в сервісі "Оновлення програм" на Порталі ІТС.


Отримайте доступ до Методичних матеріалів, порад лінії консультації та іншої корисної інформації на сайті Інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС Україна)  http://its.1c.ua

• Використовуйте інформаційну систему ІТС – найповніший інформаційний ресурс

Докладніше про сервіс "Інформаційна система ІТС"  на Порталі ІТС.

Свої запитання Ви можете надсилати електронною поштою на адресу hotline@1c.ua. Докладніше про сервіс "Лінія консультацій"  на Порталі ІТС.

• Задати питання аудитору

За допомогою даного сервісу ви можете отримати відповіді на питання щодо оподаткування, бухгалтерського та кадрового обліку. Докладніше про сервіс "Консультації аудитору"  на Порталі ІТС.

Вся інформація по  сервісу здачі електронної звітності «FREDO Звіт» (перевірка ліцензій, оновлення, методичні матеріали) https://fredo.com.ua/

• Реєструвати податкові документи, здавати електронну звітність

За допомогою сервису "FREDO Звіт" ви можете реєструвати податкові накладні в єдиному реєстрі, формувати і відправляти звітність до контролюючих органівДокладніше про сервіс "FREDO Звіт" 

• Обмінюватися електронними документами з контрагентами

За допомогою сервісу "FREDO ДокМен" ви можете обмінюватися будь-якими електронними документами (наприклад, рахунками, актами виконаних робіт, товарними накладними) зі своїми контрагентами. Докладніше про сервіс "FREDO ДокМен"  

• Онлайн-демонстрація та бібліотека демо-баз

«КВІНТ-А» (м. Вышгород, Україна) на сайті підтримки користувачів програмних продуктів "1С:Підприємство"